POVINNE POZRIET DO NOVINIEK - POZASTAVENIE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POVINNE POZRIET DO NOVINIEK - POZASTAVENIE


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 ...Sťažnosti k vt life...

Goto down 
+3
Scratchy
potkaner
Poldas
7 posters
AutorZpráva
Poldas
Admin
Admin
Poldas


Poeet p?íspivku : 127
Age : 32
Registration date : 29. 07. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime7/30/2008, 16:19

:D
Návrat nahoru Goto down
https://virtualtuning.forumczech.com
potkaner




Poeet p?íspivku : 8
Age : 31
Registration date : 03. 08. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/4/2008, 11:16

no mne sa zda trochu neprehladne jak su neni prispevky nejak oddelene od seba a este nevidim stale svoj podpis aj ked ho mam ulozeny a nastaveny aby sa vzdy ukazoval shock

edit : ten podpis uz fici :)
Návrat nahoru Goto down
Scratchy
Admin
Admin
Scratchy


Poeet p?íspivku : 93
Age : 31
Registration date : 02. 08. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/5/2008, 00:24

potkane neboj domluvim se s ostatnima adminama a pozmenime cely design pokud mi to projde roll
Návrat nahoru Goto down
Poldas
Admin
Admin
Poldas


Poeet p?íspivku : 127
Age : 32
Registration date : 29. 07. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/5/2008, 00:37

Scratchy napsal:
potkane neboj domluvim se s ostatnima adminama a pozmenime cely design pokud mi to projde roll
klidne muzes !
Návrat nahoru Goto down
https://virtualtuning.forumczech.com
guco
Admin
Admin
guco


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 02. 08. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/5/2008, 01:33

Kebyze ma vezmete do tymu s pristupom k administracii, rad by som nejaky design urobil...
Návrat nahoru Goto down
kill1
Nováčik
Nováčik
kill1


Poeet p?íspivku : 35
Age : 30
Registration date : 04. 08. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: robim grafiku a webdesign   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/5/2008, 10:23

ja tiez robim s grafikou a webom takze ak by ste potrebovali nieco tak nieje problem :) napr. by som mohol urobit tie hrozne buttony roll
Návrat nahoru Goto down
Poldas
Admin
Admin
Poldas


Poeet p?íspivku : 127
Age : 32
Registration date : 29. 07. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/5/2008, 11:36

mozete spravit co chcete ale neviem co na to povie hessy on je autor designu :o§
Návrat nahoru Goto down
https://virtualtuning.forumczech.com
SHARKY
Tuner
Tuner
SHARKY


Poeet p?íspivku : 79
Age : 32
Registration date : 02. 08. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/5/2008, 20:19

kill1 napsal:
ja tiez robim s grafikou a webom takze ak by ste potrebovali nieco tak nieje problem :) napr. by som mohol urobit tie hrozne buttony roll

nj..tie buttony by fakt trebalo zmenit...inac je to good
Návrat nahoru Goto down
kill1
Nováčik
Nováčik
kill1


Poeet p?íspivku : 35
Age : 30
Registration date : 04. 08. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/5/2008, 21:02

mohlo by ukazovať aj ked niekto edituje prispevok nie len ked da novy bo ked ho edituje tak nemam sajnu ze tam nieco zmenil... aspon si myslim ze to tak je a mohlo by sa to zmenit ak sa mylim dajte vedet lol
Návrat nahoru Goto down
kill1
Nováčik
Nováčik
kill1


Poeet p?íspivku : 35
Age : 30
Registration date : 04. 08. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/5/2008, 21:20

a este by som zmenit smajlikov :) su zle orezany a dam : D a da mi :D neco uplne low takze by som dal starych s vt.sk
Návrat nahoru Goto down
guco
Admin
Admin
guco


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 02. 08. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/6/2008, 12:31

Smajlikov som vcera zmenil, kuk do noviniek
Návrat nahoru Goto down
guco
Admin
Admin
guco


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 02. 08. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/10/2008, 22:15

Mám nápad, kecal som o nom so šubim a povedal že by to tak bolo good. Teamy by sa mali premenovať na kluby, čiže tuningové kluby. A teamy by boli sutazne, napr ja mam BMW fanatics klub, ale sutazil by som za napr. šubiho Drift TEAM
Návrat nahoru Goto down
Šubi
Pokročilý tuner
Pokročilý tuner



Poeet p?íspivku : 146
Registration date : 02. 08. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/10/2008, 22:25

guco napsal:
Mám nápad, kecal som o nom so šubim a povedal že by to tak bolo good. Teamy by sa mali premenovať na kluby, čiže tuningové kluby. A teamy by boli sutazne, napr ja mam BMW fanatics klub, ale sutazil by som za napr. šubiho Drift TEAM
souhlas
Návrat nahoru Goto down
Poldas
Admin
Admin
Poldas


Poeet p?íspivku : 127
Age : 32
Registration date : 29. 07. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/10/2008, 22:52

Šubi napsal:
guco napsal:
Mám nápad, kecal som o nom so šubim a povedal že by to tak bolo good. Teamy by sa mali premenovať na kluby, čiže tuningové kluby. A teamy by boli sutazne, napr ja mam BMW fanatics klub, ale sutazil by som za napr. šubiho Drift TEAM
souhlas
takze tymi premenovat na kluby?
Návrat nahoru Goto down
https://virtualtuning.forumczech.com
Šubi
Pokročilý tuner
Pokročilý tuner



Poeet p?íspivku : 146
Registration date : 02. 08. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/10/2008, 22:55

Poldas napsal:
Šubi napsal:
guco napsal:
Mám nápad, kecal som o nom so šubim a povedal že by to tak bolo good. Teamy by sa mali premenovať na kluby, čiže tuningové kluby. A teamy by boli sutazne, napr ja mam BMW fanatics klub, ale sutazil by som za napr. šubiho Drift TEAM
souhlas
takze tymi premenovat na kluby?
Ano a udělat sekci závodní týmy
Návrat nahoru Goto down
Poldas
Admin
Admin
Poldas


Poeet p?íspivku : 127
Age : 32
Registration date : 29. 07. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/10/2008, 22:56

Šubi napsal:
Poldas napsal:
Šubi napsal:
guco napsal:
Mám nápad, kecal som o nom so šubim a povedal že by to tak bolo good. Teamy by sa mali premenovať na kluby, čiže tuningové kluby. A teamy by boli sutazne, napr ja mam BMW fanatics klub, ale sutazil by som za napr. šubiho Drift TEAM
souhlas
takze tymi premenovat na kluby?
Ano a udělat sekci závodní týmy
zavodne tymi spravime spolecne s hesoyamem (za tyzden)
lebo zavodov funguje len vystavy
Návrat nahoru Goto down
https://virtualtuning.forumczech.com
Šubi
Pokročilý tuner
Pokročilý tuner



Poeet p?íspivku : 146
Registration date : 02. 08. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/10/2008, 23:01

Udělej to hned ať si do té doby můžeme udělat pěkný topic...
až bude první závod budem připraveni

jo a mrkni se do ojetin...
Návrat nahoru Goto down
guco
Admin
Admin
guco


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 02. 08. 08

...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime8/11/2008, 03:18

Dikes Poldas king
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





...Sťažnosti k vt life... Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...Sťažnosti k vt life...   ...Sťažnosti k vt life... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
...Sťažnosti k vt life...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Fake in vt life

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
POVINNE POZRIET DO NOVINIEK - POZASTAVENIE :: Priania a Stažnosti-
Přejdi na: